Series
Ratings
57
Hot SpotRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5