Movies
Ratings
63
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The NunRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 0.5
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5