Series
Ratings
15
Behind Your TouchRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The VeilRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Sing Again 2Rated ★ 2.5
Sing AgainRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Super Band Season 2Rated ★ 2.0
Super BandRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0