Series
Ratings
128
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sh**ting StarsRated ★ 3.0
Love in ContractRated ★ 3.0
Spice Up Our LoveRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5