Titles you rated
Berlin AlexanderplatzRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0