Movies
Ratings
98
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.0
JawsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0