Movies
Ratings
1303
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5