Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- KakuseiRated ★ 3.0
- HOPE~기대 제로의 신입사원~Rated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Binta!Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0- 地獄先生ぬ〜べ〜Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.0- Napoleon no MuraRated ★ 3.0
- 아오이 호노오Rated ★ 4.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0