Series
Ratings
29- Good PartnerRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Blue Mountain StateRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0