Series
Ratings
154
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 1.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.5
Baywatch Season 1Rated ★ 3.5
Beverly Hills, 90210Rated ★ 2.5
The Cosby ShowRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.5
- Remington SteeleRated ★ 3.0
- Murder, She WroteRated ★ 3.5