Movies
Ratings
1462
The People UpstairsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 5.0
BossRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Prisoners of the SunRated ★ 3.5
The Mummy ResurrectedRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0