Movies
Ratings
152
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0