Titles you rated
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Kimagure Orange RoadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5