Movies
Ratings
579
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0