Series
Ratings
28
GiantRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5