Series
Ratings
252
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5