Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5- Ready or Not: TexasRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0- HonourRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
My Korean BoyfriendRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 4.0