Movies
Ratings
186
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 0.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
SavagedRated ★ 2.5
Tokyo TaxiRated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 1.0
Steel Cold WinterRated ★ 4.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0