Titles you rated
ClimaxRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Run AwayRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 1.5
The Confidence Man KRRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
GoedamRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5