Movies
Ratings
93
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5