Series
Ratings
10
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.5
IRISRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0