Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0