Movies
Ratings
783
Queen of KatweRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old OakRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5