Series
Ratings
301
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 1.0
Blue LockRated ★ 4.5