Series
Ratings
132
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 0.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0