Series
Ratings
11
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0