Series
Ratings
63- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0