Series
Ratings
544- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 2.5
One the WomanRated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.0- The Scandal of ChunhwaRated ★ 3.0
- ShortpaperRated ★ 3.0
- The History of UsRated ★ 3.5