Movies
Ratings
2381
Once We Were UsRated ★ 2.5
ImmaculateRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 1.5
Girl in the BasementRated ★ 2.5
HereticRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Don't Worry DarlingRated ★ 1.5
The House of the SpiritsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 1.0
One DayRated ★ 1.0
BlondeRated ★ 1.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5