Series
Ratings
18
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0