Series
Ratings
50
Drinking SoloRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
Falling Skies Season 3Rated ★ 5.0
Falling Skies Season 2Rated ★ 5.0
Falling Skies Season 1Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0