Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 0.5- WishRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0