Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0