Titles you rated
Pursuit of JadeRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.5
A Discovery of WitchesRated ★ 2.5
A Discovery of WitchesRated ★ 2.5