Series
Ratings
192
MisaengmulRated ★ 1.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 1.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 2.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
MaskRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0