Movies
Ratings
100
The HostRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0