Movies
Ratings
300- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
To Each His OwnRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5