Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
BLOOD-CRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 2.5
Cagaster of an Insect CageRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5