Movies
Ratings
2490
The Tragedy of MacbethRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 5.0
Nanook of the NorthRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 1.0
Ricky StanickyRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0- Kim Min-Hee watching Kim Min-HeeRated ★ 2.0
The UnknownRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 5.0
StrikeRated ★ 4.5
71 Fragments of a Chronology of ChanceRated ★ 4.0
Time of the WolfRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.0
Code UnknownRated ★ 5.0