Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
MURAI in LOVERated ★ 4.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 2.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 4.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 1.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.0
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 5.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 3.0