Series
Ratings
34
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- My Fair Princess IIIRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0