Series
Ratings
83
Death's GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
ResetRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5