Movies
Ratings
528
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
The Running ManRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.5- The InformantRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Dead to RightsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5