Movies
Ratings
82
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Captain Volkonogov EscapedRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Old OakRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
AfireRated ★ 2.5