Movies
Ratings
308
Your Name.Rated ★ 4.5- Blind DatingRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.5
A Day for an AffairRated ★ 2.5
A Walk to RememberRated ★ 0.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 1.5
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0