Movies
Ratings
485
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 4.5