Series
Ratings
18
Princess AuroraRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5