Movies
Ratings
285
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
RoomRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0