Series
Ratings
57- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 2.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0