Series
Ratings
30
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Generation KillRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5